ایمپلنت یک دندان

Print Email
(0 votes)

اگر شما تنها یکی از دندان هایتان را از دست دادید، می توانید با یک ایمپلنت و تاج آن را جایگزین کنید ایمپلنت به خوبی جایگزین دندان از دست رفته می باشد.

مزایای استفاده از ایمپلنت تک دندان چیست؟

ایمپلنت مزایای بسیار زیادی نسبت به گزینه های جایگزین دیگر فراهم می کند، علاوه بر این با توجه به عملکرد طبیعی مانند دندان های مجاور خطری متوجه دندان های طبیعی دیگر نخواهد بود.

از آنجا که ایمپلنت جایگزین ریشه دندان کشیده شده می شود بهتر استخوان فک و محل کشیده شده حفظ شود تا بهترین حالت را برای کاشت ایمپلنت فراهم کند.

یک ایمپلنت تک زیبایی بیشتر و نگهداری راحت تر دارد ، ایمپلنت حتی یک دندان از دست رفته می تواند از عقب رفتن لثه جلوگیری کند ، از تحلیل استخوان جلوگیری کند و زیبایی بیشتری را برای شما به ارمغان آورد.

ایمپلنت چگونه قرار داده می شود؟

ابتدا ایمپلنت که مانند پیچ است در فک شما کاشته می شود، بعد از 3 تا 5 ماه آینده ایمپلنت و استخوان پیوند می خورند. سپس روکش و اعتماد به نفس شما را برمیگرداند. توانایی شما در جویدن و صحبت کردن مانند گذشته خواهد شد.


More in this category: « لبخند لثه ای

1097047 comments

Leave a comment

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به کلینیک دندانپزشکی دکتر فرهاد خواجه نوری میباشد.                    طراحی و بهینه سازی توسط گروه فنی و مهندسی ققنوس تک

دندانپزشکی دکتر فرهاد خواجه نوری